خانه / دسته‌بندی نشده / سیستم مدیریت حمل و نقل (TMS)

سیستم مدیریت حمل و نقل (TMS)

امروزه زنجیره تامین مدرن تبدیل به یک ابزار رقابتی برای شرکت ها در هر اندازه و در هر صنعتی شده است. در عین حال صنعت حمل و نقل به طور چشمگیری متفاوت از ۲۰ سال پیش شده است. استفاده از سیستم مدیریت حمل و نقل (TMS) از زمان طراحی آنها تا امروز بسیار بالا رفته است.

سیستم مدیریت حمل و نقل (TMS)

چرا استفاده از سیستم مدیریت حمل و نقل (TMS)

  • بهبود خدمات حمل و نقل
  • کنترل بهینه
  • افزایش دقت در حمل و نقل
  • پشتیبانی تعداد بالای بسته

با توجه به افزایش گستره تجارت و ظهور تکنولوژی‏های نوین همچون تجارت الکترونیک، بالا رفتن حجم سفارشات و اهمیت دقت و سرعت فعالیت شرکت‏هایی که مسئولیت حمل و نقل کالاهای مورد تجارت را به عهده دارند، مشخص می‏گردد.

با بهره گیری از قابلیت های یک سیستم مدیریت حمل و نقل  (TMS) کاربر پسند، شرکت ها نمی توانند صرفا هزینه های حمل و نقل خود را کاهش دهند، بلکه می توانند سطح خدمات را بهبود بخشیده، توابع تدارکاتی خود را بهبود بخشیده و کنترل بیشتری از زنجیره های عرضه داشته باشند.

در مدیریت اطلاعات به سازمان، به عنوان یک سیستم نگاه می شود که مجموعه منظمی از عناصر به هم وابسته برای رسیدن به هدفی مشترک با هم در تعامل‏اند. اطلاعات در دنیای امروز مهمترین و کارآمدترین سلاح در تمام عرصه‏های رقابتی از جمله عرصه تجاری است. در این بین سازمان‏هایی موفق هستند که با انتخاب روش‏هایی مناسب، بهترین، بیشترین و کم هزینه‏ترین اطلاعات مورد نیاز خود را تولید یا جمع آوری کنند.

درباره‌ی تیم تولید محتوای لجستیک نیوز

تجارت و اقتصاد کشور در حال گذراندن دوره ای است که میبایست برای موفقیت خود را با علم و تخصص روز دنیا همراه کند. از این رو تیم لجستیک نیوز گرد هم آمدند تا با ارائه مطالب علمی و تخصصی در مورد صنعت لجستیک به تجارت کشور کمک کنند و راهنمای علاقه مندان و فعالان این حوزه باشند. این تیم متشکل از تمام کسانی است که علاوه بر علاقه مندی دارای تجربیات بسیار در این زمینه می باشند.

همچنین ببینید

شرکت لجستیکی ups برنامه های جدید تحویل را معرفی می‌کند

شرکت لجستیکی ups برنامه های جدید تحویل را معرفی می‌کند

ups شرکت فعال در زمینه عملیات لجستیک ، در جهت بهبود عملیات و افزایش ظرفیت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *